|  | 

Tenis kozerki

Zmień swe przyzwyczajenia i uprawiaj sport

Zmień swe przyzwyczajenia i uprawiaj sport
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

rp_sport48.jpgW natłoku codziennych spraw, w nie przerwanej gonitwie za ?lepszym jutrem?, zwykle brakuje nam czasu a co gorsze, całkiem zapominamy o aktywności fizycznej. Sport jest bardzo istotnym i ważnym elementem do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Dzięki niemu i związanemu z nim wysiłkowi fizycznemu, do machiny jaką jest nasze ciało, dostarczana jest odpowiednia ilość tlenu. Również mózg otrzymuje dodatkową dawkę tego pierwiastka co znacznie polepsza koncentrację i poprawia naszą wydajność.

Warto jest poświęcić kilkadziesiąt minut dziennie na sport, w jakiejkolwiek formie. Nie potrzeba do tego, wbrew pozorom, nie wiadomo jakich wydatków finansowych a tym bardziej warunków do jego uprawiania. Każdy może włożyć buty sportowe i zacząć biegać. W każdym domu znajduje się choćby jeden rower na którym można rozpocząć przygodę na dwóch kółkach. Tak naprawdę wystarczy tylko ruszyć z miejsca by sport stał się częścią naszego życia.
Nie ważne jaka dyscyplina przypadnie nam do gustu. Nieistotne w jakim jesteśmy wieku. Ważne byśmy wprawili w ruch nasze ciało i robili to stopniowo, powoli przyzwyczajając zastany organizm do wysiłku. Efekty przyjemnie spędzonego, z potem na czole czasu, bardzo szybko pozytywnie nas zaskoczą.

Podobne wpisy:

zmien-swe-przyzwyczajenia-i-uprawiaj-sport

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Sztuki walki – zdrowie to czy szkoda zachodu

    Sztuki walki – zdrowie to czy szkoda zachodu

    Sztuki walki – zdrowie to czy szkoda zachodu Skąd pomysł, aby w portalu tyczącym fryzjerstwa, stylizacji i zdrowia zamieścić artykulik o sztukach walki? Ano o zdrowiu będzie właśnie. Tekst kieruję głównie do Pań, ale wierzę, że i Panowie coś dla siebie znajdą. Jak to jest, że coraz więcej niewiast (bo o facetach nie wspomnę, jako

  • Sergio Ramos wraca do treningów

    Sergio Ramos wraca do treningów

    Sergio Ramos wraca do treningów! Defensor Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii opuścił zgrupowanie kadry narodowej z powodu kontuzji, jednak sztab medyczny Królewskich dołożył wszelkich starań, by ten gracz wystąpił w weekendowym starciu z Espanyolem Barcelona. Ramos rozpoczął indywidualne przygotowania do kolejnej potyczki w tym sezonie. Nie dołączył jednak do zajęć z pierwszym zespołem, bowiem całkiem