|  | 

Gry tenis

Uprawianie sportu z towarzyszem

Uprawianie sportu z towarzyszem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zawody45.jpgCzy lepiej uprawiać sport samotnie, czy z partnerem? Oczywiście chodzi tu o sport uprawiany amatorsko. Ludzie mają różne preferencje. Wiele osób lubi na przykład biegać samotnie. Najczęściej mają oni słuchawki w uszach i biegają słuchając muzyki. Jest to logiczne, że nie chcą biegać z partnerem, ponieważ teoretycznie nie powinno rozmawiać się podczas biegania. Rozmowa sprawia, że szybciej się męczymy. Z drugiej jednak strony bieganie we dwójkę może sprawić, że będzie ono wydajniejsze. Jeśli jednej z osób nie będzie się już chciało dalej biec, to ta druga ją zmotywuje. Niestety, czasami może to zadziałać odwrotnie. Mianowicie tak, że osoba zmotywowana do dalszego biegu zostanie zniechęcona przez partnera. Nie można jednak zaprzeczyć, że często uprawianie sportu z kimś jest o wiele przyjemniejsze niż z partnerem. Jeśli mamy z kim porozmawiać, to wysiłek staje się często subiektywnie mniej odczuwany. Ponadto czas wydaje się biec szybciej, przez co mamy siłę, aby ćwiczyć o wiele dłużej niż zwykle.

Podobne wpisy:

uprawianie-sportu-z-towarzyszem

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czym grać w bilard?

    Czym grać w bilard?

    Czym grać w bilard? Aby porządnie zagrać w jakąkolwiek grę stołową należy być do tego przygotowanym. Potrzebne i profesjonalne sprzęty to zazwyczaj domena osób, które zajmują się tym zawodowo i traktują jako pasję lub niekiedy nawet jako sposób na zdobywanie uznania przy okazji turniejów, lig i każdej innej formy rywalizacji, która skutkuje nagrodą i jakimś

  • Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław

    Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław

    Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław. Ta informacja jest prawdziwa. Super Express – a za nim reszta prasy – pisze dodatkowo, że ściąga go po to, żeby był następcą Edsona. I to już jest bzdurą, bo Edson gra(ł) na lewej obronie i pomocy, a Ostrowski jest prawonożny i gra na prawej stronie.