|  | 

Tenis zasady

Tenis Bobrowiec

Tenis Bobrowiec
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Jaki sport wybrać?

Być może już od wielu lat prowadzimy siedzący tryb, ale chcielibyśmy zaangażować się w jakąś aktywność. Nie jest to jednak takie łatwe, dla osoby która większość wolnego czasu spędzała przed telewizorem. Warto jednak zrobić ten pierwszy krok ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu i zacząć uprawniać sport. Jak to zrobić?

Na początku musimy zastanowić się, jaka forma aktywności może sprawiać nam radość. Mogą to być nawet spacery z psem. Warto wychodzić na godzinkę dziennie aby pospacerować z naszym pupilem, bo będzie to wspaniałe przygotowanie do większej aktywności. Kolejnym krokiem może być bieganie. Możemy również zdecydować się na bieganie z naszym ulubieńcem. Gdy będziemy biegać na tych samych trasach co spacerowaliśmy, poczujemy się pewniej. Oczywiście na początku przebiegniecie nawet kilku metrów będzie dla nas wyzwaniem. Jak więc zacząć? Warto skorzystać z techniki przeplatania marszu biegiem.
Inne formy aktywności, które są dobre dla początkujących, a sprawiają dużo przyjemności to tenis, pływanie albo taniec.

Podobne wpisy:

tenis-bobrowiec

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku. “- Ale gdybym to ja został trenerem kadry, Arboleda reprezentantem Polski nie będzie. Uważam, że w kadrze powinni grać Polacy bądź zawodnicy polskiego pochodzenia. Tacy jak np. Ludwik Obraniak. Bo reprezentacja to wizytówka polskiej piłki. Smuda zaznacza, że kategorycznie przeciwstawi się dalszym pomysłom naturalizowania takich piłkarzy jak Roger

  • Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu, kiedy sędziowie nie wtrącali się przy ustalaniu wyniku. Drobne błędy były (Chile – Australia), ale nie czepiajmy się szczegółów. *** Poziom każdego spotkania jest fenomenalny. Drużyny nie kalkulują i idą do przodu, a każdy gol jeszcze bardziej podkręca tempo. Niektóre mecze przypominają mecze pokazowe z udziałem gwiazd.