|  | 

Tenis zasady

Sterydy anaboliczne

Sterydy anaboliczne
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

sterydy-anaboliczne-6Wielcy kulturyści czy strongmani nierzadko oskarżani są o diaboliczne wręcz praktyki, które rzekomo miałyby zapewnić im nieziemskie siły i pomóc osiągnąć liczne sukcesy w sporcie. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Zapewne wielu z nich stosuje sterydy anaboliczne, jednak bez katorżniczej pracy na siłowni i pełnej wyrzeczeń diety nie byłoby mowy o jakichkolwiek sukcesach. Wbrew pozorom sport to taka dziedziczna życia, w której nie ma drogi na skróty.
Żeby osiągnąć sukces trzeba przede wszystkim dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i na bieżąco go korygować, gdyż zestawy początkujących znacznie różnią się od tych trenowanych przez doświadczonych zawodników.
Równie ważna jest dieta, która musi być ułożona przez wykwalifikowanego dietetyka, tak aby zawierała odpowiednie ilości składników mineralnych, białka i witamin. Trzeba pamiętać, że taka dieta nastawiona w stu procentach na wartości odżywcze nie musi być smaczna, a lista możliwych do przygotowania posiłków zazwyczaj jest bardo krótka. To także ma swoje minusy.

Podobne wpisy:

sterydy-anaboliczne

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku. “- Ale gdybym to ja został trenerem kadry, Arboleda reprezentantem Polski nie będzie. Uważam, że w kadrze powinni grać Polacy bądź zawodnicy polskiego pochodzenia. Tacy jak np. Ludwik Obraniak. Bo reprezentacja to wizytówka polskiej piłki. Smuda zaznacza, że kategorycznie przeciwstawi się dalszym pomysłom naturalizowania takich piłkarzy jak Roger

  • Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu, kiedy sędziowie nie wtrącali się przy ustalaniu wyniku. Drobne błędy były (Chile – Australia), ale nie czepiajmy się szczegółów. *** Poziom każdego spotkania jest fenomenalny. Drużyny nie kalkulują i idą do przodu, a każdy gol jeszcze bardziej podkręca tempo. Niektóre mecze przypominają mecze pokazowe z udziałem gwiazd.