|  | 

Tenis zasady

Rozgrywki piłkarskie

Rozgrywki piłkarskie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sport (2)Piłka nożna to sport popularny na całym świecie. jednak to Europę uznaje się za kolebkę tego sportu. W Anglii powstałą pierwsza drużyna piłkarska oraz pierwsza liga. To w Europie też rozgrywają się najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe, to znaczy Liga Mistrzów UEFA. No właśnie, ale czy są to najważniejsze rozgrywki na świecie? Czy ważniejsze także od rozgrywek zespołów narodowych? Zdania są tutaj podzielone. Wydawać by się mogło, że to mistrzostwa świata, które odbywają się tylko raz na cztery lata, powinny być najważniejsze. Przecież to tam zbierają się wszyscy najlepsi zawodnicy z całego świata. Z drugiej jednak strony, podczas meczy ligi mistrzów także oglądamy w zasadzie wszystkich najlepszych piłkarzy. Wynika to z tego, że wszyscy oni grają w klubach europejskich, ponieważ ligi na Starym Kontynencie są najlepsze, a przede wszystkim najbogatsze. Ponadto, za mecze w lidze mistrzów zawodnicy dostają wysokie wynagrodzenie, więc szczególnie się starają, za grę w kadrze otrzymują co najwyżej słowa uznania.

Podobne wpisy:

rozgrywki-pilkarskie

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku. “- Ale gdybym to ja został trenerem kadry, Arboleda reprezentantem Polski nie będzie. Uważam, że w kadrze powinni grać Polacy bądź zawodnicy polskiego pochodzenia. Tacy jak np. Ludwik Obraniak. Bo reprezentacja to wizytówka polskiej piłki. Smuda zaznacza, że kategorycznie przeciwstawi się dalszym pomysłom naturalizowania takich piłkarzy jak Roger

  • Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu, kiedy sędziowie nie wtrącali się przy ustalaniu wyniku. Drobne błędy były (Chile – Australia), ale nie czepiajmy się szczegółów. *** Poziom każdego spotkania jest fenomenalny. Drużyny nie kalkulują i idą do przodu, a każdy gol jeszcze bardziej podkręca tempo. Niektóre mecze przypominają mecze pokazowe z udziałem gwiazd.