|  | 

Tenis zasady

Piłka siatkowa

Piłka siatkowa
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Skoki tandemowe (2)Piłka siatkowa to sport, który z powodzeniem może oglądać naprawdę każdy, choć nie zawsze i nie każdemu zdaje się być tak ciekawy jak na przykład piłka nożna czy koszykówka, ale to wszystko zależy od osobistych predyspozycji każdego z kibiców. W każdym bądź razie zawsze będzie to jeden z najpopularniejszych i zarazem najciekawszych sportów, w których udział biorą nie tylko znane gwiazdy, ale także i szeregi utalentowanych zawodników, którzy pragną dowieść swojej wartości. Niezwykle istotne jest to, aby w trakcie meczu mieć także respekt do przeciwnika, bowiem nawet najbardziej niepozorny może się okazać niezwykle groźny i niejednokrotnie pokonać nawet największego faworyta. Piłka siatkowa poza tym pociąga za sobą tłumy nie tylko dorosłych, ale także i młodzieży, która póki co jeszcze nie myśli o potencjalnych zarobkach, ale jest omamiona wizją dobrej zabawy wraz z najlepszymi kolegami i właśnie to jest piękne. Mam nadzieję, że jakość tego sportu w Polsce zawsze będzie przynajmniej taka jak do tej pory.

Podobne wpisy:

pilka-siatkowa

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku

    Czekałem na takie coś od 2001 roku. “- Ale gdybym to ja został trenerem kadry, Arboleda reprezentantem Polski nie będzie. Uważam, że w kadrze powinni grać Polacy bądź zawodnicy polskiego pochodzenia. Tacy jak np. Ludwik Obraniak. Bo reprezentacja to wizytówka polskiej piłki. Smuda zaznacza, że kategorycznie przeciwstawi się dalszym pomysłom naturalizowania takich piłkarzy jak Roger

  • Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu, kiedy sędziowie nie wtrącali się przy ustalaniu wyniku. Drobne błędy były (Chile – Australia), ale nie czepiajmy się szczegółów. *** Poziom każdego spotkania jest fenomenalny. Drużyny nie kalkulują i idą do przodu, a każdy gol jeszcze bardziej podkręca tempo. Niektóre mecze przypominają mecze pokazowe z udziałem gwiazd.