|  | 

Tenis dla dzieci Warszawa

Marek Citko mówi w jakiejś gazecie tak

Marek Citko mówi w jakiejś gazecie tak
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Marek Citko mówi w jakiejś gazecie tak:

“Pozycja Legii nie może zaskakiwać. Jednak jej gra chyba nas wszystkich jeszcze nie przekonuje. Temu zespołowi brakuje charakteru. Nie ma zawodnika, który poderwałby resztę kolegów, gdy zespołowi nie idzie. A teraz jeśli mecz się nie układa, jeden patrzy na drugiego i nie ma komu wziąć ciężaru gry na siebie”.

Heh? Że jak? Jeśli Marek Citko (nie pamiętam, żeby był jakimś niewiarygodnym walczakiem 😉 ) krytykuje Legię za brak charakteru, to Michał Listkiewicz powinien za brak zasad moralnych. Obaj mają mniej więcej tyle samo do powiedzenia na te dwa tematy.

Jest tu jednak jeszcze druga kwestia: to kolejny, po Jacku Gmochu, człowiek piłki, który wysuwa wniosek, że w Legii nie ma dyrygenta. Z kolei kibice widzą to zupełnie inaczej: dla nas jest nim Iwański. I nikt z nas nie zauważył chyba problemów z braniem na siebie odpowiedzialności. Kto jest ślepy: my, czy Gmoch i Citko?

Żeby przekonać siebie do swoich słów, aż zrobiłem sobie małą wyliczankę. Radović nie ucieka przed odpowiedzialnością, Roger nie ucieka, Iwański nie ucieka, Chinyama wali na bramkę z każdej pozycji.

Zadowolić Marka Citkę – bezcenne. Ale to potrafi chyba tylko Smuda.

Podobne wpisy:

marek-citko-mowi-w-jakiejs-gazecie-tak

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Poznań Open 2013 bez ubiegłorocznego zwycięzcy i finalisty

    Poznań Open 2013 bez ubiegłorocznego zwycięzcy i finalisty

    Poznań Open 2013 bez ubiegłorocznego zwycięzcy i finalisty Jedno jest pewne – podczas Poznań Open 2013 będziemy mieli nowych tenisistów w finale. W rozpoczynającym się w sobotę challengerze nie zobaczymy bowiem Jerzego Janowicza oraz Francuza, Jonathana Dasnieresa de Veigy. Janowicz – wiadomo. Po wimbledońskim półfinale awansował na 17. miejsce w rankingu ATP i nie ma

  • Sporty walki

    Sporty walki

    Sporty walki Sporty walki należą do tej grupy dyscyplin, które od zawsze miały miejsce wśród dziedzin sportu znajdujących się na igrzyskach olimpijskich. Sporty walki z reguły są bowiem bardzo widowiskowe, a w starożytnej Grecji sporty należące do tej dziedziny świadczyły o męstwie zawodników, którzy brali w nich udział. W walce mężczyźni mogli najlepiej i najbardziej