|  | 

Gry tenis

Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław

Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław. Ta informacja jest prawdziwa. Super Express – a za nim reszta prasy – pisze dodatkowo, że ściąga go po to, żeby był następcą Edsona. I to już jest bzdurą, bo Edson gra(ł) na lewej obronie i pomocy, a Ostrowski jest prawonożny i gra na prawej stronie.

Zresztą, przy rewelacyjnym Gancarczyku, na lewej by sobie nie pograł: mimo wszystko, nie ta klasa.

Pytanie jest więc takie: po co Legii Ostrowski, skoro na prawej stronie pomocy gra kolejną świetną rundę Miroslav Radović? Jeśli transferowa plotka jest prawdziwa, to albo zawodnik Śląska będzie zmiennikiem Rado, albo Jan Urban będzie go chciał przestawić na lewą stronę. Ale to ryzykowne: prawonożny Rybus na lewej stronie grał jesienią piach, bo w każdej akcji musiał przekładać sobie piłkę na silniejszą nogę.

Albo cała informacja jest bzdurna i do Legii ma przejść, na lewą pomoc właśnie, Gancarczyk. Czego sobie i Państwu życzę.

Podobne wpisy:

legia-sciaga-do-warszawy-krzysztofa-ostrowskiego-ze-slaska-wroclaw

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czym grać w bilard?

    Czym grać w bilard?

    Czym grać w bilard? Aby porządnie zagrać w jakąkolwiek grę stołową należy być do tego przygotowanym. Potrzebne i profesjonalne sprzęty to zazwyczaj domena osób, które zajmują się tym zawodowo i traktują jako pasję lub niekiedy nawet jako sposób na zdobywanie uznania przy okazji turniejów, lig i każdej innej formy rywalizacji, która skutkuje nagrodą i jakimś

  • Rekreacja

    Rekreacja

    Rekreacja Każdy z nas ma swój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Jedni wolą po prostu położyć się na kanapie przed telewizorem, podczas gdy inni preferują bardziej aktywny sposób spędzania swoich wolnych chwil. Tym właśnie jest rekreacja. Innymi słowy mówiąc, rekreacja to wszelkie czynności wykonywane poza obowiązkami danej osoby w pracy, domu, społeczeństwie. Rekreacja z założenia