|  | 

Tenis na żywo

Jan Urban

Jan Urban
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jan Urban: Dzisiaj piłkarze mieli bardzo trudne warunki do gry. Przez tę pogodę część z nich prosiła sędziów, aby szybciej kończyli spotkanie, bo rzeczywiście było bardzo gorąco.

Ja pierdolę. Drogi panie trenerze, nie wiem, kiedy w końcu rusza ta liga, ale spodziewam się, że kiedy w końcu to się stanie, to temperatura WCIĄŻ będzie taka wysoka. A kiedy przejdziemy tych gruzińskich ogórków i trafimy na drużynę z Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Albanii, Serbii, Chorwacji, Węgier, Rumunii, Włoch, Francji albo choćby pieprzonej Andory, będzie jeszcze gorzej niż w zwykłe, polskie, lipcowe popołudnie.

I wtedy tłumaczenie się pogodą będzie brzmiało jeszcze głupiej, niż dzisiaj. Bo piłkarze powinni dziś mieć jeszcze jeden trening. Właśnie po to, żeby świecące słońce nie było nigdy więcej nawet wspomniane w pomeczowym wywiadzie. Bo kiedy przychodzą prawdziwe mecze, poprosić sędziego o skrócenie meczu się NIE DA.

Podobne wpisy:

jan-urban

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Odkąd trenerem Realu Madryt został Carlo Ancelotii…

    Odkąd trenerem Realu Madryt został Carlo Ancelotii…

    Odkąd trenerem Realu Madryt został Carlo Ancelotii, chciałem zobaczyć czy w krótkim czasie będzie w stanie zmienić styl zespołu, a także odejść od filozofii gry Mourinho. Czy to mu się udało już teraz? Real Madryt jak na razie zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 19 pkt. Każdy kto oglądał mecze Realu w tym sezonie z pewnością

  • Letnie igrzyska olimpijskie

    Letnie igrzyska olimpijskie

    Letnie igrzyska olimpijskie Letnie Igrzyska Olimpijskie, podobnie jak zimowe, organizowane są co 4 lata przez Międzynarodowy Komitet Olimpijskie. Są to zawody międzynarodowe, w których biorą udział reprezentanci kilkudziesięciu państw. Zwycięstwo na Igrzyskach Olimpijskich uznawane jest za wyjątkowo prestiżowe. Pierwsze Igrzyska nowożytne odbyły się w Grecji, w Atenach w 1896 roku. Rywalizowano wtedy w 43 konkurencjach,