|  | 

Tenis zasady

Czekałem na takie coś od 2001 roku

Czekałem na takie coś od 2001 roku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czekałem na takie coś od 2001 roku.

“- Ale gdybym to ja został trenerem kadry, Arboleda reprezentantem Polski nie będzie. Uważam, że w kadrze powinni grać Polacy bądź zawodnicy polskiego pochodzenia. Tacy jak np. Ludwik Obraniak. Bo reprezentacja to wizytówka polskiej piłki.

Smuda zaznacza, że kategorycznie przeciwstawi się dalszym pomysłom naturalizowania takich piłkarzy jak Roger Guerreiro czy Emmanuel Olisadebe. – Dalszym, bo skoro Roger jest już reprezentantem Polski, to nim zostanie – zaznacza. – Szukajmy jednak kolejnych kadrowiczów wśród Polaków.”

To w wypowiedzi dla gazeta.pl. Hesus, niech go wybiorą, błagam. Smuda swoje wady ma. Ale ma i jaja. Jeśli zrobi, jak mówi, po 8 latach wrócę do kibicowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Choć będę się trochę dziwnie czuł, bo od czasu naturalizacji Olisadebe miałem na kadrę, mówiąc brzydko, wyjebane.

A tu, oprócz Legii, druga niepełnosprawna drużyna do wspierania ;)))

Podobne wpisy:

czekalem-na-takie-cos-od-2001-roku

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu

    Mamy co świętować! W końcu pierwszy dzień mundialu, kiedy sędziowie nie wtrącali się przy ustalaniu wyniku. Drobne błędy były (Chile – Australia), ale nie czepiajmy się szczegółów. *** Poziom każdego spotkania jest fenomenalny. Drużyny nie kalkulują i idą do przodu, a każdy gol jeszcze bardziej podkręca tempo. Niektóre mecze przypominają mecze pokazowe z udziałem gwiazd.

  • Sport grupowy

    Sport grupowy

    Sport grupowy Sporty grupowe niemal wszystkim różnią się od sportów indywidualnych. W sportach grupowych bowiem wszystko zależy od zgrania całej drużyny. Tworząc taką drużynę musimy mieć więc absolutne zaufanie do innych zawodników znajdujących się w tej drużynie. To mocno buduje więź między sportowcami i pozwala im się ze sobą bardzo mocno zżyć. Właśnie w grupowych