|  | 

Gry tenis

Co znajdziemy na siłowni?

Co znajdziemy na siłowni?
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

rp_zawody23.jpgJeśli pierwszy raz wybraliśmy się na siłownię, ogrom tego miejsca na pewno nas przeraził. Zapoznajmy się więc z ogólnym wyposażeniem takich placówek. Dzięki temu dowiemy się, z czego w ogóle możemy korzystać na siłowniach.

Na każdej siłowni na pewno znajdziemy strefę z maszynami. Wśród nich znajdą się rowerki stacjonarne, steppery, orbitreki oraz bieżnie. To na nich możemy uprawiać sport aerobowy. Dzięki niemu zaczniemy spalać zbędne kilogramy i tym samy zrzucać wagę.

Oprócz tego na wielu siłowniach znajdują się także strefy z wolnymi ciężarami. Na nich będziemy mieć do dyspozycji kettle, sztangi oraz hantle. Zwykle dostaniemy ogromny wybór takich sprzętów. Dostosujemy więc swoje przyrządy do własnych możliwości.

Coraz częściej na siłowniach są również specjalne strefy dla kobiet. Można się do nich dostać za pomocą karty wstępu. Dzięki takim strefom kobiety mogą spokojnie ćwiczyć w swoim towarzystwie. Nie narażają się przy tym na nieprzyjemne uwagi lub krzywy wzrok ćwiczących mężczyzn.

Podobne wpisy:

co-znajdziemy-na-silowni

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Czym grać w bilard?

    Czym grać w bilard?

    Czym grać w bilard? Aby porządnie zagrać w jakąkolwiek grę stołową należy być do tego przygotowanym. Potrzebne i profesjonalne sprzęty to zazwyczaj domena osób, które zajmują się tym zawodowo i traktują jako pasję lub niekiedy nawet jako sposób na zdobywanie uznania przy okazji turniejów, lig i każdej innej formy rywalizacji, która skutkuje nagrodą i jakimś

  • Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław

    Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław

    Legia ściąga do Warszawy Krzysztofa Ostrowskiego ze Śląska Wrocław. Ta informacja jest prawdziwa. Super Express – a za nim reszta prasy – pisze dodatkowo, że ściąga go po to, żeby był następcą Edsona. I to już jest bzdurą, bo Edson gra(ł) na lewej obronie i pomocy, a Ostrowski jest prawonożny i gra na prawej stronie.