Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mimo wczorajszej kompromitacji naszej pierwszej drużyny w Leverkusen, dziś czekają Nas kolejne mecze naszych drużyn w zmaganiach ligowych. Już o godzinie 13.00, nasza druga drużyna podejmie na swoim stadionie AOK Arenie zespół z Lubecki w meczu 27 kolejki Nord-Regionalligi.

Aktualnie rezerwy wilków zajmują pozycje wicelidera z 55 punktami, z 2 oczkami mniej tuż za zespołem z Oldenburga. Nasi zawodnicy zaliczyli ostatnio dobrą passę 3 wygranych meczów z rzędu, więc mamy nadzieję, że i tym razem pokonają swojego rywala.

Lubecka natomiast w tym sezonie gra w kratkę, dobre mecze przeplata złymi w konsekwencji czego zajmuję miejsce w środku stawki. Nasz rywal praktycznie nie remisuje, przez co w tym sezonie zanotował już 10 porażek w tym ostatnie 4 na wyjazdach.

 Nasi obrońcy staną dziś przed wyzwaniem ogranicnia możliwości, napastnika gości – 26-letniego Christophera Kramera który w tym sezonie strzelił już 10 bramek. Jeśli podopieczni, naszego trenera Valeriena Ismaelego pokonają przeciwników a drużyna z Oldeburga straci punkty w starciu przeciwko Schilksee, wilki obejmą pole position w rozgrywkach Nord-Regionalligi. 

You have no rights to post comments