Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Naszym zespołom młodzieżowym, w przeciwieństwie do drużyny seniorów, w ligach idzie wyjątkowo dobrze, czego przykładem jest U19, które może cieszyć się zasłużonym zwycięstwem na FC St. Pauli U19.

Wygrywając 3-0 z Piratami, Wilki umocniły się na pozycji wicelidera. Cieszyć może dobra postawa Leandro Putaro, który w 55. minucie spotkania otworzył jego wynik. 19-latek coraz częściej pojawia się na ławce rezerwowych seniorskiej drużyny, jak również zostaje wprowadzany na mecze, korzystając z nieobecności wielu zawodników. Jak tak dalej pójdzie, możemy spodziewać się wystrzału talentu, który na chwilę obecną jest motywowany do jeszcze większego wkładu pracy.

Wilki jeszcze przed przerwą mogły objąć prowadzenie, od początku spotkanie przebiegało po ich myśli, czerpali z gry o wiele więcej niż rywale, którzy wydawali się być mocno zagubieni. Jedynym minusem meczu jest kontuzja Robina Ziegele, nie wiadomo, przez jak długi czas zawodnik będzie wykluczony z gry.

VfL Wolfsburg U19: Menzel - El-Saleh, Ziegele (68.  Jaeckel) Rexhbecaj, Dallali - Conde (81. Mason), Neuwirt - Badu, Azzaoui (62. Möbiusa) Donkor (74. Saglam) - Putaro.

Bramki: Putaro (55'), El-Saleh (85'), Badu (90')