Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wczorajszy mecz z FC Augsurg zakończył się zdobyciem pierwszych trzech punktów w rozpoczynającym się właśnie sezonie 2016/2017. Czy wszystko wyglądało jak należy? Oto, co "Wilki" mówią o wygranym 2-0 spotkaniu.

Klaus Allofs: "To był doskonały początek, prawdę mówiąc nie spodziewałem się niczego więcej. Augsburg od początku grał bardzo dobrze i wkładał w to dużo wysiłku. Od początku nam przeszkadzali, dlatego nie mogliśmy sobie z nimi poradzić. Z minuty na minutę jednak czuliśmy się coraz pewniej, a nasz mechanizm działał coraz sprawniej."

Daniel Didavi: "Moją siłą jest to, że zdobyłem bramkę i asystowałem. Najważniejsze jest to, że dobrze zaprezentowaliśmy się jako drużyna. Było to moje pierwsze pełne spotkanie po kontuzji kolana. Jeśli ktoś cierpiał z powodu kontuzji przez dwa lata, to nie jest to proste, aby być na boisku przez dziewięćdziesiąt minut. Myślę, że jestem na dobrej drodze. Jako drużyna wiemy, że przed nami jeszcze wiele pracy, widzimy, że czegoś nam brakuje."

Jakub Błaszczykowski: "Zrobię wszystko, abyśmy lepiej się rozumieli, również na boisku i grali jeszcze lepiej."

Dieter Hecking: "W końcu zdobyliśmy bramkę z rzutu wolnego. To jest to, nad czym cały czas pracujemy. Ze swojego zespołu wyróżnić muszę Ricci'ego (Ricardo Rodrigueza - przyp. red.), zagrał naprawdę świetny mecz."

 

You have no rights to post comments