Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Około miesiąca w jednym z wywiadów Julian Draxler uznał, że chciałby jeszcze tego lata opuścić VfL Wolfsburg. Jak można się domyślać, rozwścieczył tym kibiców, którzy nie potrafią wybaczyć mu tych słów.

Sytuacja w szatni jest napięta. Ogólne zdenerwowanie wywołane brakiem kwalifikacji do europejskich pucharów pogłębiane jest przez prywatne problemy zawodników, które to jednak dotykają całego zespołu. 

W 1. rundzie Pucharu Niemiec w stronę Juliana Draxlera poleciał szereg obelg i gwizdów ze strony rozjuszonych jego słowami o chęci odejścia kibiców. Podobna sytuacja miała miejsce podczas wczorajszego spotkania ligowego przeciwko FC Augsburg. Całą sprawą zainteresował się trener zespołu, Dieter Hecking.

"Julian musi żyć z tym, że nie każdy zadowolony jest z jego wypowiedzi, ale kiedy Wolfsburg wychodzi na boisko, a Julian razem z nim, jest częścią zespołu, która z powodzeniem gra dla nas. Proszę wziąć to pod uwagę, pomijając wszelką krytykę."

Taki apel szkoleniowiec VfL wystosował do kibiców swojej drużyny, jednak jak można było zaobserwować wczoraj - na niewiele się to zdało. 

You have no rights to post comments