Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Jak donoszą zagraniczne media, Jakub Błaszczykowski na pewno zostanie w VfL do końca sezonu, jednak jego dalsza przyszłość nie jest znana. Reprezentantem Polski interesują się kluby z Bundesligi zarówno tej 1 jak i 2, a także możliwy jest kierunek Włoski. Poważnie sprowadzeniem piłkarza zainteresowana jest również Legia Warszawa, która dzięki udziale w tegorocznej Lidze Mistrzów i sprzedaniu wszystkiego co się rusza, posiada możliwości finansowe na sprowadzenie Jakuba.

Drugim Polskim klubem który ciągle sonduje możliwość sprowadzenia Kuby jest Wisła Kraków i w tym kierunku chętnie podążyłby sam zawodnik, który nie ukrywał nigdy mocnego przywiązania do klubu z Krakowa. Problem jednak w tym że Wisły na dzień dzisiejszy nie stać na takiego zawodnika.

Sprowadzony przed sezonem za 5mln euro do VfL pierwszą część sezonu grał w podstawowym składzie, w ostatnim czasie coraz rzadziej pojawia się na boisku.

Komentarze  

#1 kingsize00 2017-05-03 01:36
https://toni808typy.blogspot.com/ Kupon na dzis z kursem 80 dostepny ! Trafia kupony non stop i udowadnia to skanami ze swojej historii gry! autentyczne, polecam bo sam gram jego kupony!

You have no rights to post comments