|  | 

Tenis kozerki

Aerobiczna 6 Weidera i płaski brzuch

Aerobiczna 6 Weidera i płaski brzuch
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Już wczesną wiosną zaczynamy się zastanawiać, jak prezentuje się nasza sylwetka i czy nie wypadałoby trochę poświęcić czasu i energii na schudnięcie. Zwykle największym problemem jest wystający brzuch, który psuje proporcje sylwetki i sprawia, że nie wyglądamy zbyt korzystnie, szczególnie, gdy mamy się zaprezentować na plaży.

Sposobów na schudnięcie i wyeliminowanie otłuszczenia brzucha jest wiele, trzeba jednak znaleźć taki, który będzie skuteczny w konkretnym przypadku. Można stosować specjalne preparaty odchudzające, jednak w przypadku pozbycia się tak zwanej oponki na brzuchu nie będą one skuteczne. Tutaj konieczne są regularne ćwiczenia, które pozwalają systematycznie chudnąć i redukować nadmiar tłuszczu na konkretnych partiach ciała. Można stosować klasyczne brzuszki, które wzmacniają mięśnie brzucha, jeszcze lepiej jednak działają specjalne programy, które zostały opracowane w celu redukowania tkanki tłuszczowej. Należą do nich ABS 2 lub 6 Weidera, aerobowe programy fitness, które pozwalają w stosunkowo krótkim czasie uzyskać płaski brzuch, pod warunkiem jednak ścisłego stosowania się do zaleceń programu.

Ćwiczenia aerobicznej 6 Weidera działają, jeśli są wykonywane dokładnie tak, jak wymaga tego opracowany przez autora programu harmonogram. Należy się nastawić na to, że przez sześć lub siedem tygodni, zależnie od wyboru ćwiczącego, trenuje się intensywnie i raczej ciężko, co podkreślają wszyscy, którzy spróbowali schudnąć dzięki temu programowi. Jeśli jednak otłuszczenie brzucha nie jest nadmierne, spodziewane efekty następują w odpowiednim czasie, a to przecież oznacza, że na plaży można się pokazać w nowej postaci, czyli z płaskim, wyrzeźbionym brzuchem.

Podobne wpisy:

aerobiczna-6-weidera-i-plaski-brzuch

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Sztuki walki – zdrowie to czy szkoda zachodu

    Sztuki walki – zdrowie to czy szkoda zachodu

    Sztuki walki – zdrowie to czy szkoda zachodu Skąd pomysł, aby w portalu tyczącym fryzjerstwa, stylizacji i zdrowia zamieścić artykulik o sztukach walki? Ano o zdrowiu będzie właśnie. Tekst kieruję głównie do Pań, ale wierzę, że i Panowie coś dla siebie znajdą. Jak to jest, że coraz więcej niewiast (bo o facetach nie wspomnę, jako

  • Sergio Ramos wraca do treningów

    Sergio Ramos wraca do treningów

    Sergio Ramos wraca do treningów! Defensor Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii opuścił zgrupowanie kadry narodowej z powodu kontuzji, jednak sztab medyczny Królewskich dołożył wszelkich starań, by ten gracz wystąpił w weekendowym starciu z Espanyolem Barcelona. Ramos rozpoczął indywidualne przygotowania do kolejnej potyczki w tym sezonie. Nie dołączył jednak do zajęć z pierwszym zespołem, bowiem całkiem